Roomies.dk

Limfjordsvej 43, 2720 København
Se mere på findroommate
Husleje
4200 kr.
Depositum
8400 kr. lån
Ledig pr.
2020-03-01
Lejeperiode
Ubegrænset
Størrelse
10m2

Værelse udlejes til kr. 4.200 pr/mdr

Huslejen er 4200,- kr. pr. måned. Depositum er 8400,- kr. Indflytning efter d. 01-03-2020. Udlejningsperioden er Ubegrænset.

Se mere på findroommate

8000 kr./månedHessensgade, København

Well furnished room available from June 2018 Amager,(2300) close to metro station, shopping facilities and beach.

Værelse udlejes

6000 kr./månedC.F. Møllers Allé, København

Værelse til leje i rummelig lejlighed – indflytning 4. april